[Ilustrační fotografie] Spolehlivé a efektivní připojení k Internetu

Tarif HOME STREAM BASIC

 

Nejlevnější tarif v naší nabídce určený především nenáročným zákazníkům pro poklidné prohlížení internetových stránek a vyřizování E-mailů

 

  • Dostupnost ve všech pokrytých lokalitách
  • Pevné připojení - přístup 24hodin denně
  • Bez datového a časového limitu
  • Rychlost až 30Mbps
  • Cena 300,- kč měsíčně
  • Cena při využití věrnostní slevy tzv. Prémie 250,- kč měsíčně

 

Realizace připojení

Na střechu domu uživatele instalujeme box, který obsahuje bezdrátové zařízení s anténou. Pokud je na střeše nějaký stávající anténní stožár je box připevněn na něj, v opačném případě nebo vyžaduje-li to situace, je box upevněn na výložník, který sami dodáme a který není v ceně připojení. Od této jednotky je signál veden UTP kabelem do napájecího PoE a z něj do počítače. Zalištování kabelu v rodinném domě/bytě není v ceně aktivace.

Pakliže má uživatel zájem připojit více PC, je to možné prostřednictvím ethernetového routeru (není v ceně). Router se připojuje za napájeci PoE, z routeru jsou následně kabely připojená další PC.

Pokud si zákazník přeje připojovat PC i po bytě či rodinném domě i bezdrátově, použije se místo ethernetového routeru WiFi router (není v ceně), který poskytuje signál v dosahu přibližně 100m ve volném prostoru. Předpokladem je, že připojované PC má nainstalovanou WiFi kartu. Pomocí WiFi routeru je možné připojit PC i kabelem.

 

Provozovatel

SMARTLINK s.r.o.
Na Sadech 4/3, 370 01  České Budějovice 6
IČO: 28092147, DIČ: CZ28092147

Technická podpora

Hotline: +420 777 11 22 10
E-mail: support@smartlink.cz